GZ Body Chemical Co., dusza Limited ma najlepszą jakość, bezpieczne pakowanie, szybką wysyłkę, konkurencyjną cenę i niezawodną obsługę po sprzedaży.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyDoustne sterydy anaboliczne

Bezpieczne doustne sterydy anaboliczne Clenbutrol Pills 40ug * 100szt

Bezpieczne doustne sterydy anaboliczne Clenbutrol Pills 40ug * 100szt

Safe Oral Anabolic Steroids Clenbutrol Pills 40ug * 100pcs For Body Building
Safe Oral Anabolic Steroids Clenbutrol Pills 40ug * 100pcs For Body Building Safe Oral Anabolic Steroids Clenbutrol Pills 40ug * 100pcs For Body Building Safe Oral Anabolic Steroids Clenbutrol Pills 40ug * 100pcs For Body Building Safe Oral Anabolic Steroids Clenbutrol Pills 40ug * 100pcs For Body Building

Duży Obraz :  Bezpieczne doustne sterydy anaboliczne Clenbutrol Pills 40ug * 100szt Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GZ Body Chemical
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: CAS 21898–19–1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 butelka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Foliowane lub zgodnie z życzeniem
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 5000 butelek / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: klenbutrol Badania: Czystość 99%
Przechowywanie: Fajne zapasy Formularz: Pigułki
Termin płatności: WestUnion, MoneyGram, przelew bankowy i Bitcoin Polityka: Bezpłatna wysyłka
Jaka aplikacja: 8618871498569 Termin wysyłki: EMS do twoich drzwi, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, specjalna linia
High Light:

winstrol anabolic steroids

,

oxandrolone anabolic steroid

Naturalne bezpieczeństwo Zdrowe doustne sterydy anaboliczne Clenbutrol w 40ug * 100szt. Pigułki dla kulturystów

Dokładna informacja:

Clenbuterol jest lekiem rozszerzającym oskrzela stosowanym w wielu częściach świata. Lek ten jest dystrybuowany w tabletkach 20 mcg, syropie i zastrzykach. Ten steryd jest klasyfikowany jako sympatykomimetyki. Wpływają na współczulny układ nerwowy na wiele sposobów. Pośredniczy im dystrybucja adrenoceptorów. Ciało ma dziewięć rodzajów receptorów, które są sklasyfikowane według alfa lub beta. Są one podzielone na kategorie według numeru typu.
Clenbuterol jest często stosowany w leczeniu astmy, nadciśnienia, wstrząsu sercowo-naczyniowego, zaburzeń rytmu serca, migrenowych bólów głowy i wstrząsu anafilaktycznego. Goodman and Gillman's The Pharmacological Basis of Therapeutics Edition opisuje efekt.

Clenbuterol jest wybiórczym środkiem sympatykomimetycznym beta-2, wpływającym przede wszystkim tylko na jedną z trzech podgrup receptorów beta. Ten lek ma bardzo małą aktywność stymulującą beta-1. Ponieważ receptory beta-1 są ściśle związane z działaniem tych leków na serce, pozwala to Clenbuterolowi zmniejszyć odwracalną niedrożność dróg oddechowych przy mniejszych skutkach ubocznych dla układu krążenia w porównaniu z nieselektywnymi beta-agonistami.

Badania kliniczne Clenbuterolu wykazały, że jest on niezwykle skuteczny jako lek rozszerzający oskrzela. Jest bardzo niewiele skarg użytkowników, a pacjenci uważają ten lek za bardzo skuteczny. Clenbuterol wykazuje również wyjątkowo długie życie w organizmie po około 34 godzinach. To sprawia, że ​​stały poziom we krwi jest łatwy do osiągnięcia przy pojedynczej dawce każdego dnia. To sprawia, że ​​Clenbuterol jest bardzo łatwym w użyciu lekiem, a pacjenci wydają się stosować go zgodnie z zaleceniami.

Clenbuterol jest stosowany w wielu krajach, ale nie został zatwierdzony do użytku w Stanach Zjednoczonych. Może to mieć związek z liczbą innych już stosowanych leków na astmę, które są skuteczne. Dlatego wiele firm farmaceutycznych nie uważa Clenbuterolu za wystarczająco opłacalny, aby przejść proces z FDA do zatwierdzenia. Wiele osób w Stanach Zjednoczonych kupuje Clenbuterol na czarnym rynku.

Opis:

Clen ¨C 60 nie jest hormonem steroidowym, ale symfatomometrem beta 2. Jego działanie można porównać do sterydów. Clen - 60 może powodować stały, wysokiej jakości wzrost mięśni, który idzie w parze ze znacznym przyrostem siły i ma silne działanie antykataboliczne. Oznacza to, że zmniejsza szybkość zmniejszania się białka w komórce mięśniowej, co w konsekwencji powoduje powiększenie komórek mięśniowych. Z tego powodu wielu sportowców stosuje Clen 60C 60 po leczeniu sterydami, aby zrównoważyć powstałą fazę kataboliczną, a tym samym uzyskać maksymalną siłę i masę mięśniową. Kolejnym aspektem Clen ¨C 60 jest wyraźny efekt spalania tłuszczu. Clen ¨C 60 spala tłuszcz bez diety, ponieważ nieznacznie podnosi temperaturę ciała, zmuszając ciało do spalania tłuszczu z tego procesu. Tymczasem Clen ¨C 60 jest nie tylko ulubionym związkiem zawodowym wśród profesjonalnych kulturystów. Szczególnie intensywne spalanie tłuszczu występuje, gdy Clen ¨C 60 jest łączony ze związkiem hormonu tarczycy LT3 T3. Ze względu na wyższą temperaturę ciała Clen ¨C 60 zwiększa efekt sterydów anabolicznych / androgennych przyjmowanych jednocześnie, ponieważ zwiększa się przetwarzanie białka.

Wpływ Clenbuterolu:

Wpływ Clenbuterolu na pacjenta z astmą jest tak prosty, jak to tylko możliwe. Zastosowanie leku rozszerzającego oskrzela otwiera drogi oddechowe i umożliwia jednostce oddychanie. Istnieją inne zaburzenia oddychania, które mogą przynieść korzyści ze stosowania Clenbuterolu, ale astma wydaje się być pierwotna i często jest pożądanym lekiem dla osób cierpiących. Ten sam poprawiony oddech może się również okazać przydatny dla niektórych sportowców, zwłaszcza tych, którzy mogą skorzystać ze zwiększonej wytrzymałości sercowo-naczyniowej. Nie mówimy jednak o silnej, zauważalnej poprawie i istnieją naprawdę inne metody, które są znacznie bardziej odpowiednie do zwiększenia wytrzymałości sercowo-naczyniowej.
Jako działanie termogeniczne działanie Clenbuterolu jest znów bardzo proste. Wraz ze wzrostem temperatury ciała, co znów jest spowodowane stymulacją beta-2, jednostka może teraz spalać kalorie ze zwiększoną szybkością. Temperatura ciała podnosi się, metabolizm ulega poprawie, komórki tłuszczowe są stymulowane ze względu na wzrost temperatury z powodu obecnie wzmocnionego metabolizmu, rozpad trójglicerydów jest teraz wzmocniony i następuje utrata tłuszczu. Trudno jest coś prostszego.
Chociaż Clenbuterol jest silnym środkiem odchudzającym, nie jest magiczny i nie powoduje, że gruba budowa ciała jest sama. Nadal musisz dietę, aby stracić tkankę tłuszczową, a jeśli tego nie zrobisz, utrata tłuszczu nie nastąpi. W rzeczywistości, nawet jeśli używasz Clenbuterolu, nadal będziesz musiał przestrzegać diety tak samo ciężko, jak bez niej, jeśli chcesz stracić tkankę tłuszczową. Rodzi to ważne pytanie; dlaczego skorzystać z Clen? Ideą Clenbuterolu jest użycie termogenu w prostych słowach, aby wziąć to, co już robisz dobrze i po prostu zrobić to trochę lepiej. Nie stopi tłuszczu z twojej ramy, ale może przyspieszyć metabolizm i pomóc spalać tłuszcz w bardziej efektywnym i wydajnym tempie. Jeśli masz otyłość lub co najmniej znaczną nadwagę, najlepiej jest zrezygnować z używania Clenbuterolu, dopóki nie będziesz co najmniej trochę szczuplejszy. Najlepszym momentem na użycie Clen jest to, że jesteś już dość szczupły, aby pomóc Ci pozbyć się tej ostatniej tkanki tłuszczowej, która często trzyma się drogiego życia. Kiedy zagłębimy się w skutki uboczne Clenbuterolu, przekonamy się, że Clen może i powinien być stosowany tylko przez określony czas, i ma sens tylko wtedy, gdy będzie najbardziej korzystny.
Ze względu na to, że Clenbuterol najlepiej nadaje się do ostatnich poprawek w planie utraty tłuszczu, dlatego zobaczysz go w wielu planach opartych na budowie ciała, takich jak kulturystyka, sylwetka, fitness lub inne powiązane wysiłki. Jest powszechnie używany w ciągu ostatnich 8-10 tygodni poprzedzających zawody, czasem nieco dłużej, ale niezależnie od określonego przedziału czasowego osoba jest zwykle dość szczupła. Dla przeciętnego szczura na siłowni, który nie bierze udziału w rywalizacji, ale chce się wychylić, możemy zrobić kilka wyjątków. Nie twierdzimy, że musisz być gotowy na zawody, aby były korzystne. Jeśli jesteś już w dość dobrej formie i chcesz się trochę bardziej wychylić, absolutnie Clenbuterol może się przydać. Ale jeśli naprawdę masz dużo tkanki tłuszczowej do stracenia, najlepiej będzie Ci poczekać, aż tłuszcz stanie się nieco bardziej kontrolowany.

Inne produkty:

Prop prop 100 mg / ml ~ 200 mg / ml Ripex 225 mg / ml
Testuj enan 250 mg / ml ~ 600 mg / ml Tritren 180 mg / ml
Test cyp 200 mg / ml ~ 300 mg / ml Tri Test 300 mg / ml
Przetestuj Sustanon 200 mg / ml ~ 400 mg / ml Tri Deca 300 mg / ml
Deca 200 mg / ml 250 mg / ml Testuj mieszankę 450 mg / ml 500 mg / ml
Równowaga 200 mg / ml 300 mg / ml Test Nandro 225 mg / ml
Tren asa 100 mg / ml 200 mg / ml Masa 500 mg / ml
Tren enan 100 mg / ml 200 mg / ml Cut Depot 400 mg / ml
Dianabol 50 mg / ml Tren Tren 225 mg / ml
Winstrol 50 mg / ml Baza testowa Nandro 450 mg / ml
Masteron 100 mg / ml 150 mg / ml Test Equi 450 mg / ml
Primobolone 100 mg / ml Rip Cut 175mg / ml
Supertest 450 mg / ml Tren Test Depot 450 mg / ml
Anomasa 400 mg / ml Marka Kontakt: Penny


Lista olejów steroidowych do iniekcji:

Imię Specyfikacja
Dianabol 50 50 mg / ml
Dianabol 80 80 mg / ml
Winstrol 100 (Stanozolol) 100 mg / ml
Anadrol 50 50 mg / ml
Anavar 50 50 mg / ml
Deca 200 200 mg / ml
Deca 250 250 mg / ml
NPP 200 200 mg / ml
Nandrolon 200 (cypionian nandrolonu) 200 mg / ml
Boldenone 200 (cypionian boldenonu) 200 mg / ml
Boldenon 300 (undecylenian boldenonu) 300 mg / ml
Cypoject 250 (testosteron cypionate) 250 mg / ml
Enanject 250 (testosteron Enanthate) 250 mg / ml
Enanject 600 (testosteron Enanthate) 600 mg / ml
Propionat 100 (propionian testosteronu) 100 mg / ml
Propionat 200 (propionian testosteronu) 200 mg / ml
Sustanon 200 propionian testosteronu 24 mg / ml
fenylopropionian testosteronu 48 mg / ml
izokapronian testosteronu 48 mg / ml
dekanian testosteronu 80 mg / ml
Sustanon 250 250 mg / ml
Sustanon 300 300 mg / ml
Sustanon 400 400 mg / ml
Undekanian 500 (Undekanian testosteronu) 500 mg / ml
Trenabol 100 (baza trenbolonu) 100 mg / ml
Trenabolic 80 (octan trenbolonu) 80 mg / ml
Trenabolic 100 (octan trenbolonu) 100 mg / ml
Trenabolic 200 (octan trenbolonu) 200 mg / ml
Trenaject 60 (Trenbolon Enanthate) 60 mg / ml
Trenaject 100 (Trenbolon Enanthate) 100 mg / ml
Trenaject 150 (Trenbolon Enanthate) 150 mg / ml
Trenaject 200 (Trenbolon Enanthate) 200 mg / ml
Parabolone 50 (heksahydrobenzylowęglan trenbolonu) 50 mg / ml
Masteron 100 (propionian drostanolonu) 100 mg / ml
Masteron 200 (Drostanolone Enanthate) 200 mg / ml
Primoject 100 (Methenolone Enanthate) 100 mg / ml
TMT Blend 375 Trenbolon Enanthate 125 mg / ml
Drostanolone Enanthate 125 mg / ml
Testosteron Enanthate 125 mg / ml
TM Blend 500 Trenbolon Enanthate 250 mg / ml
Drostanolone Enanthate 250 mg / ml
Testowana mieszanka 450 mg / ml Zawartość (test D 200 mg, test C 100 mg,
Test E 100 mg)
Testowa mieszanka 500 mg / ml Zawartość (test C 150 mg, test D 200 mg,
Test E 150 mg)
TEST NANDRO 225 mg / ml Zawartość (150 MG TEST PHENYLPROP,
75MG NANDRO)
Equi-Test 450 mg / ml Zawartość (testowy dekanat 250 mg,
200 mg pogrubienie Undec)
Supertest 450 mg / ml Zawartość (testowy octan 32 mg,
testowy dekanat 147 mg,
testowany propionian 73 mg,
testowany fenylopropionian 73 mg,
test cypionate 125mg)
Anomasa 400 mg / ml Zawartość (Bold undec 150mg,
Testuj enanth 150 mg,
tren enanth 100mg)
Ripex 225 mg / ml Zawartość
(Propionian testosteronu 75 mg,
octan trenbolonu 75 mg,
propionian drostanolonu 75 mg)
Tritren 180 mg / ml Zawartość (tren octan 60 mg,
Tren Enanthate 60 mg,
Heksahydrobenzylowęglan trenu 60 mg)
Tren Tren 225 Zawartość (octan testowy 150 mg,
Octan tren 75 mg)
Tren Test Depot Zawartość (test Decan 300 mg,
Tren Enanthate 150 mg)
Tri Test 300 Zawartość (100 mg testowego dekanianu,
50 mg izocapronianu testowego,
100 mg fenylopropionian testowy,
50 mg propionianu testowego)
Tri Deca 300 Zawartość (200 mg Nandro Decan,
100 mg nandro fenylopropionianu)
Cutadex 175 mg / ml Zawartość (Prop Prop 75mg,
Tren Ace 50 mg, Drost Prop 50 mg)
Rip / Cut Depot 400 mg / ml Zawartość (test decanoate 200 mg,
Tren Enan 100 mg, Drost Enan 100 mg)
Deca Test Depot 450 Zawartość (200 mg Dekan testowy,
100 mg testu Enan,
150 mg Nandro Decan)
Masowy stos 500 mg / ml Zawartość (200 mg testowego dekanianu,


Największe obawy Klientów:

1. Wysoka stawka odprawy celnej:
Paczki przedmiotów nie będą zawierać żadnych informacji o hormonach i mogą być wysyłane do różnych obszarów. Obecnie stawka celna, którą wysyłamy do Stanów Zjednoczonych i Europy wynosi 95%. Jeśli chodzi o Kanadę, Brazylię o dość wysokiej stopie zamka, istnieje wiele nowych sposobów na przejście przez odprawę celną.

2. Autentyczny sterydowy proszek:

A. Wielu dostawców obiecuje dostarczać sterydy w proszku i peptydach, ale które nie spełniają wymaganych kryteriów jakości. Yihan Pharma to jedyne niezawodne rozwiązanie dla twojego pragnienia bezpiecznego i autentycznego zakupu sterydów w proszku.

B. Nie tylko sprzedajemy najlepsze sterydy w proszku i peptydy dostępne na rynku, ale także postępujemy zgodnie z kursami wsparcia i porad naszych klientów.

C. Yihan Pharma zależy od informacji zwrotnych od klientów, aby stale poprawiać efektywne i satysfakcjonujące wyniki. Twoje zadowolenie jako klienta sprawia, że ​​jesteśmy zawsze zadowoleni i utrzymujemy wysoki poziom produkcji.

Jak się z nami skontaktować:

Szczegóły kontaktu
GZ Body Chemical Co., Limited

Osoba kontaktowa: mark

Tel: +8618871498569

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas