GZ Body Chemical Co., dusza Limited ma najlepszą jakość, bezpieczne pakowanie, szybką wysyłkę, konkurencyjną cenę i niezawodną obsługę po sprzedaży.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Zakupy internetowe
Dom

GZ Body Chemical Co., Limited

GZ Body Chemical Co., Limited

1 2 3
GZ Body Chemical Co., Limited GZ Body Chemical Co., Limited GZ Body Chemical Co., Limited
Our factory Our lab Our lab
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : GZ Body Chemical Co., Ltd
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 7,000,000-8,000,000
Rok założenia : 2008
pc Export : 80% - 90%
GZ Body Chemical Co., Ltd jest profesjonalnym i renomowanym przedsiębiorstwem. Specjalizujemy się w zaawansowanych technologicznie produktach farmaceutycznych znanych również jako GZ BODY, LMC. Jesteśmy zaangażowani w badania naukowe i produkcję surowych proszków steroidowych, surowego proszku steroidów anabolicznych, a także wielu powiązanych surowców, które były stosowane jako suplement kulturystyczny.

W ostatnich latach nasze produkty, głównie sterydy surowe, są eksportowane do USA, Kanady, Brazylii, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Grecji, Włoch, Australii i wielu innych obszarów. Nasza firma zyskuje wysoką reputację wśród naszych starych i nowych klientów dzięki najwyższej jakości, najlepszej cenie, szybkiej i bezpiecznej dostawie oraz doskonałej obsłudze klienta.

Pracujemy dla produktów seryjnych, głównie dla HGH, sterydów, peptydów, botoksu i tak dalej.

Firma GZ Bodychemical Co., Limited została założona w 2008 r., Która specjalizuje się głównie w badaniach, rozwoju i produkcji półproduktów farmaceutycznych, półproduktów chemicznych i pestycydów. Posiadamy zaawansowany sprzęt produkcyjny. Główne produkty, takie jak Meglumina, Nn-oktyl-D-Glukamina, benzyloamina i jej serie, Sesamol, Quetiapine Fumarate główne półprodukty główne półprodukty, 4-hydroksypiperydyna, Tebukonazol główne półprodukty itp. Były sprzedawane za granicą przez długi czas, cieszyliśmy się doskonałym reputacja rynkowa w kraju i za granicą. Przez lata nawiązaliśmy długą i korzystną współpracę z wieloma instytucjami badawczymi, np. China Pharmaceutical University, Shanghai Institute of Organic Chemistry i Dalian Institute of Chemical Physics, a także innymi organizacjami badawczymi. Co więcej, zostaliśmy wpisani na listę wykwalifikowanych dostawców w kilku wiodących międzynarodowych firmach chemicznych lub farmaceutycznych. Reakcja uwodornienia (Zakres ciśnienia uwodornienia może być różny od 0 do 15 MPa, a temperatura reakcji jest kontrolowana od 0 ℃ do 300 ℃) jest jedną z naszych specjalności. Przeszliśmy System jakości ISO9001: 2000 i zaprojektowaliśmy zgodnie z wymogami GMP i ISO14001 dla naszego nowego zakładu budowlanego, który w przyszłości będzie stanowić solidne podstawy dla interfejsów API. Kierując się rynkiem międzynarodowym, w zależności od postępów nauki, wykorzystując nasze zalety, zapewnimy naszym klientom więcej produktów wysokiej jakości i doskonałą obsługę. Ponadto chcielibyśmy współpracować z przyjaciółmi na całym świecie, dążąc do wspólnego dobrobytu.

Szczegóły kontaktu
GZ Body Chemical Co., Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Allen

Tel: 86-17620351346

Faks: 86-20-8352-0187

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas