GZ Body Chemical Co., dusza Limited ma najlepszą jakość, bezpieczne pakowanie, szybką wysyłkę, konkurencyjną cenę i niezawodną obsługę po sprzedaży.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Zakupy internetowe
Dom ProduktySurowe sterydy anaboliczne

Igtropin Surowe sterydy anaboliczne długie - R3 IGF - 1 100iu / zestaw Biały proszek

Igtropin Surowe sterydy anaboliczne długie - R3 IGF - 1 100iu / zestaw Biały proszek

Igtropin Raw Anabolic Steroids Long - R3 IGF - 1 100iu / Kit White Powder Type
Igtropin Raw Anabolic Steroids Long - R3 IGF - 1 100iu / Kit White Powder Type Igtropin Raw Anabolic Steroids Long - R3 IGF - 1 100iu / Kit White Powder Type Igtropin Raw Anabolic Steroids Long - R3 IGF - 1 100iu / Kit White Powder Type Igtropin Raw Anabolic Steroids Long - R3 IGF - 1 100iu / Kit White Powder Type

Duży Obraz :  Igtropin Surowe sterydy anaboliczne długie - R3 IGF - 1 100iu / zestaw Biały proszek Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GZ Body Chemical
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: CAS 9002–72–6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Foliowane lub zgodnie z życzeniem
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 5000 pudełek / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Igtropin, IG Badania: Czystość 99,7%
Przechowywanie: Fajne zapasy Formularz: Suszony proszek biały liofilizowany
Termin płatności: WestUnion, MoneyGram, przelew bankowy i Bitcoin Polityka: Bezpłatna wysyłka
Jaka aplikacja: 8617620351346 Termin wysyłki: EMS do twoich drzwi, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, specjalna linia
Rynek Główny: USA, Francja, Wielka Brytania, Niemcy, Indie, Malezja, Tajlandia, Europa i tak dalej Od: CHINY
High Light:

hgh surowy proszek

,

legalne doustne sterydy

Surowy sterydy anaboliczne Peptyd Igtropin Long-R3 IGF-1 IGTROPIN z etykietą 100iu / zestawSzybkie Szczegóły:

W pobliżu

 1. Igtropin
 2. Alias: Long-R3, IGF-1
 3. MF: C20H28O2
 4. MW: 300,44
 5. Czystość: 99,4%
 6. Wygląd: biały proszek
 7. Klasa: klasa farmaceutyczna
 8. Przechowywanie: Zamknięte, w temperaturze poniżej 2 ~ 8 ℃
 9. Producent: Hezhong
 10. Opakowanie: 100 mikrogramów (0,1 mg) * 10 fiolek / zestaw
 11. Zastosowanie: Zwiększenie wydajności ludzkiej wymiany aminokwasów, zwiększenie poziomu syntezy białek, zwiększenie syntezy RNA, ułatwienie transportu glukozy i metabolizmu tłuszczów, stymulowanie wytwarzania białka, zmniejszenie rozpadu białka.


Opis:

IGF-1 LR3 jest 83-aminokwasowym analogiem ludzkiego IGF-1, który został zmodyfikowany, aby zawierał 13-aminokwasowe przedłużenie na jego N-końcu i podstawienie aminokwasu argininy za glutaminę w pozycji 3. Podczas IGF-1 LR3 składa się z kompletnej ludzkiej sekwencji IGF-1, modyfikacje te sprawiły, że wersja LR3 jest znacznie silniejsza niż IGF-1 in vitro i in vivo. Wynikiem tych modyfikacji jest to, że IGF-1 LR3 nie wiąże się tak silnie z IGFBP, które modyfikują działania biologiczne IGF-1. W rezultacie IGF-1 LR3 wiąże się z receptorem IGF-1 typu 1 z podobnym powinowactwem do IGF-1 typu dzikiego, ale o wyższej aktywności biologicznej i ma kilka zalet w porównaniu z rekombinowaną insuliną.

Uzupełnienie kultur komórek ssaczych długim R3 IGF-1 w znacznie niższym stężeniu powoduje znacznie wyższą wydajność niż w przypadku standardowych stężeń insuliny i / lub standardowego IGF-1. IGF-1 LR3 jest w stanie lepiej stymulować receptor IGF typu 1, a tym samym indukować wyższy poziom aktywacji sygnalizacji wewnątrzkomórkowej, która jest odpowiedzialna za promowanie proliferacji komórek i hamowanie apoptozy.

Dawkowanie :

Ten lek oznacza insulinopodobny czynnik wzrostu 1, który ma budowę molekularną porównywalną do insuliny. Igtropin (Long-R3
IGF-1) odgrywa ważną rolę w dorastaniu w dzieciństwie i pozostaje, aby mieć wyniki anaboliczne u dorosłych. Ta forma jest regularnym składnikiem wytwarzanym w ludzkim ciele również na najwyższym naturalnym poziomie w okresie dojrzewania. W młodości jest najbardziej odpowiedzialny za naturalny postęp mięśni, jaki obserwowano w ciągu tych kilku lat. Istnieje wiele zmienionych efektów działania tego leku na organizm ludzki. Najlepsza długość prądu dla przebiegu Igtropiny (Long-R3 IGF-1) wynosi 50 dni i 20-40 dni przerwy.

Najbardziej nieporozumieniem dotyczącym Long-R3 IGF-1 jest aktywna dawka IGF. Najczęściej stosowane dawki mieszczą się w zakresie od 20 mikrogramów na dobę do 120 mikrogramów na dobę. IGF jest po prostu osiągalny przez miligram, jeden mg da ci 50-dniowy kurs przy 20mcg dziennie, 2 mg da ci 50-dniowy cykl przy 40mcg dziennie, 3 mg da ci 50-dniowy kurs o 60mcgevery każdego dnia, a 4mg da ci Cykl 50-dniowy przy 80mcg / dzień i tak dalej. Kwestia pomiaru zasadniczo dotyczy ilości pieniędzy, które musisz wydać; wiele osób wybiera najniższą ilość 20mcg dziennie i są zadowolone z rezultatów.

Stosowanie:

Jak używać

Anti-Aging: 2iu-4iu dziennie
Utrata tłuszczu: 4iu-8iu dziennie
Budowa mięśni: 8iu-24iu dziennie
* Większość osób stosuje jeden z następujących protokołów:
- Codzienne zastrzyki
- Codzienne zastrzyki, 2 dni wolne co 6 dni (czyli 5 dni później, 2 dni wolne)

- Zastrzyki co drugi dzień - W ten sposób dawka przyjmowana co drugi dzień jest dwukrotnie większa niż w protokole „Codzienne wstrzykiwanie”.


Jak przyjmować Igtropin (Long-R3 IGF-1)?

Ten preparat ma najwyższy prąd, gdy jest podawany podskórnie i wstrzykiwany 1-2 razy dziennie w aktualnej dawce. Najlepszy czas na zastrzyki to rano i / lub natychmiast po treningu mięśni (jeśli jest stosowany do budowy ciała).

Najbardziej operacyjna długość przebiegu Igtropiny (Long-R3 IGF-1) wynosi 50 dni i 20-40 dni wolnego.
Podawać dawki rozciągające się od 60 μg do 120 μg dziennie we wspólnych dawkach 1 zastrzyk rano również ponownie przed snem. Nigdy nie przekraczaj 120mcg dziennie. Rozpuść każdą fiolkę za pomocą 1 ml wody do wstrzykiwań. Wstrzykuj 2 razy dziennie. Zabrania się podawania insuliny do nocnego wstrzykiwania IGF1. Przyjmując insulinę rano, przedłużasz okres półtrwania IGF1 do 12 godzin, a następnie wstrzykujesz 6 godzin, powinieneś czuć się dobrze.

Najpopularniejsze artykuły:

Jintropin-0501 (10iu * 10 fiolek) / zestaw Min. Ilość zamówienia
Kigtropin-0502 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Taitropin-0503 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Hygetropina-0504 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Hygetropina-0505 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Riptropin -0506 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Rentropin -0507 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
Ansomone-0508 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu
HGH (zielone, żółte, czarne, czerwone, brązowe, niebieskie blaty) -0509 (10iu * 10 fiolek) / zestaw 100iu jednego zestawu


Dlaczego nas wybierasz:

Najlepsze ceny. Wysoka jakość nie oznacza kosztowności. Oferowane przez nas produkty są wytwarzane w Chinach, dlatego są znacznie tańsze niż Genotropin lub Humatrope produkowane w Europie i USA ze względu na niskie koszty produkcji w Chinach. Większość naszych klientów to kulturyści i nie muszą wydawać 500-800 $ za 100 IU Genotropiny, otrzymasz 2-3 razy tańszą jakość.
Warunki przechowywania. Produkowane przy użyciu technologii liofilizacji (liofilizacja), a fiolki są pakowane próżniowo - dlatego nasze produkty można przechowywać poza lodówką bez uszkodzenia produktu.
Certyfikat GMP. GMP to najbardziej zaufany system certyfikacji leków.
Przesyłka ekspresowa. Jak wiadomo, produkty te są delikatną substancją i należy je szybko dostarczyć. Korzystamy z różnych przesyłek ekspresowych, aby dostarczyć do twoich drzwi w ciągu 3-7 dni roboczych tak szybko, jak to możliwe.
DARMOWA WYSYŁKA w zestawach 10+. Jeśli zamówisz 10 pozycji i więcej, Twoje zamówienie zostanie wysłane za darmo.
Wysyłamy na cały świat.
BARDZO dyskretne opakowanie. Pakujemy bardzo dyskretnie i nigdy nie wspominamy o zawartości farmaceutycznej w środku. Z tego powodu do tej pory mamy prawie ZERO konfiskat dostarczających do tej pory.
Bezpłatny zwrot w przypadku zajęcia. Chociaż mamy bardzo wysoki wskaźnik dostarczenia z sukcesem - 100% do USA i Wielkiej Brytanii i 98% do Europy, prześlemy paczkę za darmo, jeśli zostanie ona zajęta przez organy celne.
Luzowa zniżka i specjalne warunki dla sprzedawców. Jeśli chcesz odsprzedać lub kupić luzem, możemy zapewnić całkiem niezłe rabaty, skontaktuj się z Doris, aby uzyskać więcej informacji.
Darmowe konsultacje. Albo jesteś już naszym klientem, albo jeszcze nie, możesz poprosić o konsultację i uzyskać kompleksowe porady dotyczące produktów.
Doskonała obsługa klienta. Z tego jesteśmy najbardziej dumni: możesz skontaktować się z nami w godzinach od 8:00 do 22:00 (czasu chińskiego) i w tym okresie odpowiadać na każdy e-mail średnio w ciągu 20 minut. Sprawdź to teraz - SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, jeśli masz jakieś pytania.


Skontaktuj się z nami:

Szczegóły kontaktu
GZ Body Chemical Co., Limited

Osoba kontaktowa: clara

Tel: +8617620351346

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas