GZ Body Chemical Co., dusza Limited ma najlepszą jakość, bezpieczne pakowanie, szybką wysyłkę, konkurencyjną cenę i niezawodną obsługę po sprzedaży.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Zakupy internetowe
Dom ProduktyBrak sterydów niepożądanych

Proszek Anadrol Bez sterydów niepożądanych w kulturystyce CAS 434-07-1

Proszek Anadrol Bez sterydów niepożądanych w kulturystyce CAS 434-07-1

Anadrol Powder No Side Effect Steroids For Bodybuilding CAS 434-07-1
Anadrol Powder No Side Effect Steroids For Bodybuilding CAS 434-07-1 Anadrol Powder No Side Effect Steroids For Bodybuilding CAS 434-07-1 Anadrol Powder No Side Effect Steroids For Bodybuilding CAS 434-07-1 Anadrol Powder No Side Effect Steroids For Bodybuilding CAS 434-07-1

Duży Obraz :  Proszek Anadrol Bez sterydów niepożądanych w kulturystyce CAS 434-07-1 Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GZ Body Chemical
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: CAS 434-07-1
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 fiolka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Foliowane lub zgodnie z życzeniem
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 5000 fiolek / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: anadrol Badania: Czystość 99,7%
Przechowywanie: Fajne zapasy Formularz: Białe pigułki
Termin płatności: WestUnion, MoneyGram, przelew bankowy i Bitcoin Polityka: Bezpłatna wysyłka
Jaka aplikacja: 8618871498569 Termin wysyłki: EMS do twoich drzwi, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, specjalna linia
High Light:

legalne doustne sterydy

,

steryd anaboliczny oxandrolone

Bez skutków ubocznych Sterydy w proszku Anadrol do kulturystyki mięśni Cas 434-07-1

Szczegóły Qucik:
Oxymetholone
Nazwa chemiczna: 5alfa-androstan-2-hydroksymetylen-17alfa-metylo-17beta-ol-3-on
NR CAS: 434-07-1
Wzór cząsteczkowy: C21H32O3
Masa cząsteczkowa: 332,48
Standard: USP28 / BP2003

opis:

farmaceutyczny steryd anaboliczny w proszku oksymetholon anadrol cas 434-07-1 do wzrostu mięśni

oksymetholon stosuje się w leczeniu niektórych rodzajów niedokrwistości (brak czerwonych krwinek), w tym niedokrwistości aplastycznej, zwłóknienia szpiku lub niedokrwistości hipoplastycznej spowodowanej chemioterapią. oksymetholon, sprzedawany jako anadrol i anapolon. jego główne zastosowania kliniczne obejmują leczenie osteoporozy i niedokrwistości, a także stymulowanie wzrostu mięśni u pacjentów niedożywionych lub słabo rozwiniętych.

oksymetholon jest jednym z najsilniejszych dostępnych sterydów androgennych. pomimo bardzo niskiego powinowactwa wiązania z receptorem androgenowym, oksymetholon jest bardzo skuteczny w promowaniu dużych przyrostów masy ciała, głównie poprzez znaczną poprawę syntezy białek. z tego powodu jest często używany przez kulturystów i sportowców.
Aplikacje :

anadrol (oksymetholon) najprawdopodobniej ustępuje tylko dianabolowi (methandrostenolone) jako sterydowi anabolicznemu w kulturystyce. ponadto ma duże znaczenie medyczne, szczególnie w leczeniu niedokrwistości, a ostatnio pomaga utrzymać beztłuszczową masę ciała u pacjentów z upośledzeniem ruchowym.

w celu dalszego zwiększenia jego skuteczności jako środka anabolicznego, kulturyści zazwyczaj stosują (patrz stos sterydów) oksymetholon z innymi sterydami anabolicznymi. ponieważ jest już bardzo silnym androgenem, wielu użytkowników połączy go z lekami takimi jak nandrolon, boldenon i testosteron, aby zwiększyć swoje zyski. w skrócie: stosowanie anadrolu lub dianabolu w połączeniu ze sterydami anabolicznymi do wstrzykiwań jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów poprawić cykl sterydowy.

jeśli lubisz trójbój siłowy lub chcesz być bardzo silny, super szybki, anadrol jest dla ciebie sterydem. z drugiej strony, jeśli szukasz mocniejszych zysków z mniej wzdęć i boków, wybierz dianabol. Ogólnie rzecz biorąc, 4 na 5 facetów wybierze dianabol do łączenia, z 1 wyróżniającym się dla anadrolu, aby naprawdę uzyskać te hardkorowe przyrosty masy. nie ma lepszego sterydu na tej planecie niż anadrol, jeśli chodzi o zwiększanie masy i szybkie zdobywanie masy. może uczynić każdego dużym i masywnym, i robi to szybko.

COA:

Nazwa produktu Oxymetholone
Partia nr 150601 Zgłoś nr 1506-01
Data produkcji 2015/06/16 Data raportu 2015/06/17
Ilość 180 kg Data ważności 2018/06/015
Nr ref. Standard Standard USP 31
Wyniki testów analitycznych
Test Standard USP 31 Wyniki analizy
Opis Biały lub praktycznie biały krystaliczny proszek Biały krystaliczny proszek
Identyfikacja Wymagania Standard potwierdza
Rozpuszczalność Clearing
Temperatura topnienia 172 ℃ ~ 178 ℃ 172 ℃ ~ 178 ℃
Dokładny obrót + 34 ° ~ + 38 ° + 35,1 °
Strata przy suszeniu ≤1,0% 0,2%
Organiczne lotne zanieczyszczenia ≤850PPM 800PPM
Analiza 97,0 ~ 103,0% 99,1%
Wniosek Specyfikacja jest zgodna z USP 31


Nasza zaleta:

1, wysyłamy tylko NAJWYŻSZE sterydy czystości, peptydy, chemikalia badawcze i farmaceutyki, które są bardzo popularne w wielu krajach, takich jak Kazachstan, Polska, Węgry, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Serbia, Finlandia, Włochy, Estonia, Tajlandia, Izrael, USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia
2, Nasze ceny są najlepsze ze względu na rabaty, które dajemy wszystkim naszym nabywcom. Dajemy bardzo dobre rabaty, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowe na rynku.
3, Oryginalna i 100% Gwarancja na wszystkie złożone zamówienia. Mamy to, co najlepsze w Internecie. Mamy odpowiednie zapasy i możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie poinformowany szybko po wysyłce.
4, mamy najlepszą obsługę klienta i doskonałą możliwość wysyłki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę naszych produktów i cennik.
5, Oprócz surowego sterydu w proszku i cieczy, oferujemy roztwór hormonu i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak zrobić roztwór hormonu na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

Jak się z nami skontaktować :

Szczegóły kontaktu
GZ Body Chemical Co., Limited

Osoba kontaktowa: Allen

Tel: 86-17620351346

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas