GZ Body Chemical Co., dusza Limited ma najlepszą jakość, bezpieczne pakowanie, szybką wysyłkę, konkurencyjną cenę i niezawodną obsługę po sprzedaży.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Zakupy internetowe
Dom ProduktyBrak sterydów niepożądanych

Doustne tabletki Clenbutrol Bez skutków ubocznych Sterydy Klasa lekarska dla równowagi

Doustne tabletki Clenbutrol Bez skutków ubocznych Sterydy Klasa lekarska dla równowagi

Oral Clenbutrol Pills No Side Effect Steroids Medicine Grade For Balance
Oral Clenbutrol Pills No Side Effect Steroids Medicine Grade For Balance Oral Clenbutrol Pills No Side Effect Steroids Medicine Grade For Balance Oral Clenbutrol Pills No Side Effect Steroids Medicine Grade For Balance Oral Clenbutrol Pills No Side Effect Steroids Medicine Grade For Balance

Duży Obraz :  Doustne tabletki Clenbutrol Bez skutków ubocznych Sterydy Klasa lekarska dla równowagi Najlepsza cena

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: GZ Body Chemical
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: CAS 9002–72–6
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 fiolka
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Foliowane lub zgodnie z życzeniem
Czas dostawy: W ciągu 24 godzin
Zasady płatności: Western Union, MoneyGram, T/T
Możliwość Supply: 5000 fiolek / miesiąc
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Clenbutrol Badania: Czystość 99,7%
Przechowywanie: Fajne zapasy Formularz: Białe pigułki
Termin płatności: WestUnion, MoneyGram, przelew bankowy i Bitcoin Polityka: Bezpłatna wysyłka
Jaka aplikacja: 8617620351346 Termin wysyłki: EMS do twoich drzwi, FEDEX, DHL, EUB, ETK, HK EMS, specjalna linia
High Light:

legalne sterydy doustne

,

sterydy anaboliczne winstrol

Bez skutków ubocznych Sterydy Doustnie 40 mg Clenbutrol Tabletki dla mężczyzn Medycyna Standard dla równowagi

Funkcje:

Clenbuterol Hydrochloride jest sympatykomimetykiem, który działa na sympatykomimetyczny układ nerwowy. W organizmie jest kilka receptorów, na które może oddziaływać sympatykomimetyk. W przypadku Clenbuterolu receptorem beta-2 jest obszar zainteresowania i działania. Clen, jak powszechnie wiadomo, aktywnie stymuluje receptor beta-2. Dzięki takiej stymulacji aktywnie odwraca to niedrożność dróg oddechowych i zapewnia lepsze oddychanie tym, którzy tego potrzebują. Tę samą stymulację można również zastosować w celu zwiększenia tempa metabolizmu osobnika. Clenbuterol nie aktywnie spala tłuszczu, atakując komórki tłuszczowe, ale raczej stymuluje metabolizm, podnosząc temperaturę ciała. Dzieje się tak z powodu stymulacji beta-2 stymulującej mitochondria komórek w celu wytworzenia i uwolnienia większej ilości ciepła. To z kolei podgrzewa temperaturę ciała (nieznacznie), poprawia metabolizm i powoduje szybsze spalanie tkanki tłuszczowej. W rzeczywistości funkcje i cechy Clenbuterolu są bardzo proste i bardzo proste.

Whatapp: +8617620351346

Clenbuterol

Clenbutero Hydrochloride to silny lek rozszerzający oskrzela, który jest stosowany w leczeniu zaburzeń oddychania, takich jak astma. Chociaż jest bardzo skuteczny w takich planach leczenia, nigdy nie został zatwierdzony przez amerykańską FDA. Jest jednak zatwierdzony i używany w większości innych krajów na całym świecie. Niektórzy spekulują, że jedynym powodem, dla którego Clenbuterol nigdy nie został zatwierdzony przez amerykańską FDA, jest to, że nie ma takiej potrzeby. Istnieje kilka innych powiązanych leków, bardzo ściśle powiązanych, które zostały już zatwierdzone do użytku w USA.
Oprócz leczenia zaburzeń oddychania Clenbuterol jest powszechnie stosowany jako termogen. W rzeczywistości więcej niż prawdopodobnie znajdziesz więcej zastosowań Clenbuterolu w planach utraty tłuszczu niż gdziekolwiek indziej. Jest to bardzo popularne narzędzie do spalania tłuszczu stosowane przez wielu użytkowników sterydów anabolicznych. Jest to od dawna ulubieniec kulturystów wyczynowych i innych sportowców sylwetkowych podczas przygotowań do zawodów. Jednak jest on również stosowany przez użytkowników niesterydowych ze względu na swoje właściwości utraty tłuszczu. Nie musisz używać sterydów anabolicznych, aby użyć tego związku do utraty tłuszczu. Wspominamy tylko, że ponieważ z jakiegoś powodu stało się to mylące dla niektórych.

Efekt anaboliczny spowodował, że wielu z nich używało związku w nadziei na uzyskanie beztłuszczowej tkanki. Zwykle wielu użytkowników sterydów stosowało go jako anaboliczny środek ochronny podczas terapii po cyklu (PCT). Istnieje jednak problem z tego rodzaju użytkowaniem; to nie działa. Badania wykazały, że Clenbuterol ma zdolność promowania aktywności anabolicznej u zwierząt. Przeprowadzono kilka badań, które wykazały wzrost aktywności anabolicznej szczurów po podaniu Clen. Jednak nie ma danych, które wspierają taką aktywność anaboliczną, gdy są używane przez ludzi. W rzeczywistości okazało się ogólnie bezużyteczne pod tym względem, ponieważ dotyczy ludzi. Jeśli chodzi o stosowanie Clenbuterolu u ludzi, jedynym odpowiednim zastosowaniem jest stosowanie jako leku rozszerzającego oskrzela i termogenicznego.

Aplikacje:

Istnieje kilka możliwych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem Clenbuterolu, w tym drżenie rąk, bezsenność, pocenie się, wyższe ciśnienie krwi i nudności. Powinny ustąpić po tygodniowym stosowaniu leku, ponieważ organizm przyzwyczaja się do leku w swoim systemie. Aby zrównoważyć skutki uboczne, należy rozważyć rozpoczęcie od bardzo małej dawki Clenbuterolu i powolne zwiększanie dawki każdego dnia, aż do przyjęcia pełnej dawki. Mężczyźni spożywają 2-8 tabletek dziennie, a kobiety 2-4 tabletki dziennie.
Clenbuterol spowoduje wzrost temperatury ciała o około pół stopnia. To dlatego, że twoje ciało spala więcej energii z tłuszczu. Zmiana temperatury nie sprawi Ci dyskomfortu. Nie jest to lek do długotrwałego stosowania, ponieważ jego skuteczność zmniejsza się z czasem. Czas, przez jaki będzie skuteczny, zależy od osoby, ale prawdopodobnie wynosi od 4-6 tygodni. Znakiem, że już nie działa, jest to, że temperatura ciała wraca do normy. Zwiększenie dawki nie pomoże. Możesz spróbować przestać go używać na kilka tygodni, a następnie spróbuj ponownie.
Dlaczego nas wybierasz:

1, wysyłamy tylko NAJWYŻSZE sterydy czystości, peptydy, chemikalia badawcze i farmaceutyki, które są bardzo popularne w wielu krajach, takich jak Kazachstan, Polska, Węgry, Paragwaj, Urugwaj, Brazylia, Rosja, Portugalia, Łotwa, Szwajcaria, Islandia, Ukraina, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Peru, Szwecja, Nowa Zelandia, Republika Czeska, Litwa, Irlandia, Tunezja, Meksyk, Grecja, Portoryko, Serbia, Finlandia, Włochy, Estonia, Tajlandia, Izrael, USA, Wielka Brytania, Kanada, Australia
2, Nasze ceny są najlepsze ze względu na rabaty, które dajemy wszystkim naszym nabywcom. Dajemy bardzo dobre rabaty, dzięki czemu nasze ceny są wyjątkowe na rynku.
3, Oryginalna i 100% Gwarancja na wszystkie złożone zamówienia. Mamy to, co najlepsze w Internecie. Mamy odpowiednie zapasy i możemy zorganizować dostawę w ciągu 24 godzin od otrzymania płatności. Numer śledzenia zostanie poinformowany szybko po wysyłce.
4, mamy najlepszą obsługę klienta i doskonałą możliwość wysyłki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełną listę naszych produktów i cennik.
5, Oprócz surowego sterydu w proszku i cieczy, oferujemy roztwór hormonu i formułę. Możemy nauczyć Cię, jak zrobić roztwór hormonu na stronie. Każda wizyta w naszym laboratorium jest mile widziana.

Inne gorące przedmioty sprzedaży:

Nazwa produktu Specyfikacja
anavar 25mg * 100`s
anavar 50mg * 100`s
winstrol 50mg * 100`s
winstrol 10mg * 100`s
proviron (Mesterolone) 50mg * 100`s
dianabol 25mg * 100`s
turinabol 40mg * 100`s
aromycyna (eksemestan) 25mg * 100`s
ANADROL 50mg * 100`s
clomid 50mg * 100`s
nolvadex (tamoksyfen) 20 mg * 100`s
arimidex (anastrozol) 1mg * 100`s
klenbutrol 40ug * 100`s
2,4-dnp 200 mg * 50s
halotestyna (fluoksymesteron) 10mg * 100`s
cialis 20 mg * 100`s
t3 50mcg * 100`s
bomby kogutowe 20 mg + 50 mg (20mgcials + 50mg viager) * 100`s
metylotest 10mg * 100`s
wiagra 100mg * 100`s
letrozol (femara) 2,5 mg * 100`s
Nazwa produktu Specyfikacja 10 ml / butelka
testosteron Enanthate 250 mg / ml
Dekanian nandrolonu 400 mg / ml
Undecylenian boldenolonu 400 mg / ml
Stanozolol 50 mg / ml
sustan350 350 mg / ml
enantan drostanolonu 200 mg / ml
propionian testosteronu 100 mg / ml
drost propionate (Masterton) 100 mg / ml
octan trenu 100 mg / ml
tren enanthate 200 mg / ml
Cypionat testosteronu 200 mg / ml
enantan methenolonu 100 mg / ml
Baza testosteronu 100 mg / ml
Nandrolon fenylofropionian 100 mg / ml
3 Mixture Oil (zgrywanie mieszanki) 150 mg / ml
Undekanian testosteronu 250 mg / ml
Cypionian boldenolonu 300 mg / ml
Undekanian testosteronu 250 mg / ml
Hekson trenbolonu (parabolan) 100 mg / ml
Dipropionian methandriolu 100 mg / ml
Trenbolon Mix (mieszanka 3) 200 mg / ml


Jak się z nami skontaktować :


Szczegóły kontaktu
GZ Body Chemical Co., Limited

Osoba kontaktowa: Allen

Tel: 86-17620351346

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas